כל הדרכים לגלוש מהסלולרי בחול- וכמה זה עולה?

December 20 2022doritr

לא מעט אנשים אשר טסים לחו”ל, אינם מעוניינים להסתמך על WIFI שיהיה במקום בכדי לגלוש באינטרנט ועל כן, אותם אנשים יכולים למצוא כמה פתרונות שיאפשרו להם לגלוש גם בחו”ל בסלולרי שלהם מכל מקום ובכל זמן. פתרונות מעין אלה יכולים להיות רכישת סים בינלאומי או לשכור מודם אלחוטי. חשוב מאוד שכל אדם יתעניין מול חברת הסלולר שלו מהו התעריך אותו היא גובה על פתרונות רלוונטיים לגלישה גם בחו”ל.

גלישה בסלולר גם בחו”ל- כיצד עושים זאת?

המצב האידיאלי כאשר מטיילים בחו”ל הוא לגלוש מהסלולרי ללא תשלום באמצעות רשת אלחוטית, יחד עם זאת, לא תמיד זה מתאפשר. אפשרות אחרת כגיבוי לWIFI שיהיה בבית המלון, בבתי קפה או במסעדות היא לגלוש מהסלולרי שלכם באמצעות חבילת גלישה בחול שתרכשו מראש דרך ספקית הסלולר שלכם. ניתן לגלוש גם באמצעות כרטיס סים בינלאומי אשר תרכשו בישראל או במדינה שבה אתם מטיילים. אפשרויות נוספות בעיקר אם יש כמה נוסעים אשר זקוקים לאינטרנט סלולרי הוא להצטייד למשך הנסיעה במודם אלחוטי בנפח גלישה של 1-2 ג’יגה המאפשר לפחות ל5 מכשירים לפחות לגלוש במקביל.

מי יכול ורוצה לסמוך רק על גלישה אלחוטית חינמית בבית המלון, במסעדה ובמקומות ציבוריים רבים, לא חייב להוסיף פתרונות גלישה ויכול לטוס ללא חבילה כלל. יחד עם זאת, מי שמעוניין לאפשר לעצמו לגלוש ולא רק בוויפי, יוכל לעשות זאת באמצעות חבילות לגלישה של ספקיות הסלולר המציעות גם חבילות של שיחות, הודעות וגלישה. חבילות מעין אלה משתנות במחיר שלהן בין החברות השונות וחשוב שתבדקו מה כל חברה מציעה על מנת למצוא את החבילה המשתלמת ביותר עבורכם,

מה תעשו אם אתם רוצים להעלות תמונות בחו”ל?

חלק מהאנשים אשר טסים לחו”ל ונוהגים לגלוש דרך הסלולרי שלהם ביומיום ימצאו את עצמם גולשים יותר בעת השהות בחו”ל לעומת השימוש היומי הממוצע שלהם וזאת בשל העובדה שהם רוצים להעלות לא מעט תמונות מהטיול שלהם לסטורי ברשתות החברתיות, להיעזר במנועי החיפוש וכן בוויז. השימוש הממוצע לאדם שקורא מיילים, מצוטט, מעלה תמונות ואף נעזר בשירותי ניווט בסיסיים עומד על כ100 מגה ליום, כך שחבילות המציעות נפח של 50 מגה ליום כלל לא יספיקו לאותו אדם. על כן, כל אדם צריך לבחור בהתאם להכרות עם עצמו ועם כמות השימוש שלו בסלולרי שלו, באיזו חבילה לבחור ושל איזו ספקית. כמובן שגם המחיר מהווה דבר שחשוב ביותר לבחון וכדאי מאוד לבדוק מה מציעה כל ספקית מבחינת המחיר על החבילות השונות ולבחור את החבילה המשתלמת ביותר עבורכם.

לסיכום, אין ספק שכיום מרבית האנשים לא יעדיפו להסתמך על הWIFI המזדמן להם בבית המלון או בכל מקום אחר ובפרט אם מדובר על אנשים שמטיילים לא מעט בחו”ל ופחות מצויים במקומות שיש בהם WIFI ועל כן, אין ספק שבמקרה הזה כדאי מאוד לבחור חבילת גלישה לחו”ל שתתאים לצרכים שלכם באופן מדויק.

 

 

Share: