להתכונן לחורף כמו שצריך: איך בוחרים קבלן איטום?

November 28 2022doritr

החורף כבר ממש כאן וכולנו יודעים שבעונת החורף אנו אוהבים להתכנס בתוך ביתנו ולהנות מחמימות ונעימות. יחד עם זאת, בכדי להנות מהחמימות והנעימות הביתית, חשוב מאוד להיערך בצורה הטובה ביותר ולדאוג שהבית שלנו אכן יהיה מוגן בצורה הטובה ביותר מפני הגשם ועל כן, כדאי עוד לפני שמגיעה עונת החורף לוודא כי אין כשלים כלשהם באיטום הגג שלכם, לתקן את הכשלים במידה ונמצאו ובמידת הצורך גם להחליף את האיטום הקיים והשחוק באיטום חדש ואיכותי. בכדי לבצע את ההליך המדובר בצורה הטובה ביותר, חשוב לבחור יועץ איטום מקצועי שיסייע לכם לבחון את מצב הגג שלכם ולהתאים את סוג האיטום המדויק ביותר בהתאם לצרכים העומדים על הפרק, בהתאם לסוג הגג ובהתאם לכל פרמטר אחר שיש לשים עליו דגש.

קבלן איטום- היכן ניתן למצוא?

קבלן איטום הוא איש המקצוע הנדרש לכם בכדי לבצע את עבודת האיטום הרלוונטית. אם אתם תוהים היכן ניתן למצוא קבלני איטום מנוסים ואמינים הרי שאפשרות אחת היא פשוט לפנות לחברים, מכרים או בני משפחה שבחרו בקבלן כזה או אחר לצורך איטום גג ביתם ויכולים להעיד כי הוא יכול לספק את הסחורה גם עבורכם ולבצע את עבודת האיטום הטובה ביותר. אם אין לכם חברים, מכרים או בני משפחה שיכולים לסייע לכם, הרי שכיום ניתן למצוא לא מעט אתרים העוסקים בדירוג ובהמלצה על קבלני שיפוצים מכל רחבי הארץ. באתרים הללו תוכלו לקבל מידע רלוונטי אודות קבלני השיפוץ וכן תהיה לכם אפשרות לקבל את כל פרטי יצירת הקשר עם הקבלנים.

כיצד תבחרו קבלן איטום?

שאלת השאלות היא ללא ספק כיצד לבחור קבלן איטום שכן, מדובר על איש המקצוע שידאג לאיטום איכותי של גג המבנה שבו אתם מתגוררים ואתם צריכים להרגיש שהוא מספיק מקצועי ומנוסה ואתם יכולים לסמוך עליו. על כן, הנה כמה פרמטרים שיסייעו לכם בבחירת הקבלן: ראשית כל, חשוב מאוד שתהיה לקבלן תעודת אוטם וכן היתר עבודה בגובה. לא כל קבלן מורשה לעסוק באיטום גגות ומבנים ורק מי שעובר את האסמכה הרלוונטית יכול לעסוק בתחום. חשוב שלא להתפשר על הנושא המדובר. עוד פרמטרים שיש לבחון טרם בוחרים קבלן איטום הם האחראיות אשר הוא מציע כאשר נהוג לתת בתחום המדובר אחראיות של בין חמש לעשר שנים וכדאי לבחור בקבלן אשר מציע את תקופת האחראיות הארוכה ביותר. כמו כן, חשוב מאוד שתדעו כי איטום גג מהווה מלאכה מורכבת שלא פעם דורשת שבירה של רעפים, הזזה של רהיטים וחפצים, פינוי פסולת ועוד ועל כן חשוב שתבדקו מה כוללת הצעת המחיר שהקבלן נותן לכם והאם במסגרת הצעת המחיר הוא מבצע בין היתר את כל הפעולות הללו.

כמובן שחשוב מאוד לבדוק מהו הוותק שיש לקבלן בתחום זה, מה הניסיון שיש לו ועד כמה הוא אמין ובעל מוניטין בתחום זה.

Share: